









400 ₴

Чоловіча сумка на пояс
Невелика чоловіча сумка, виготовлена з натуральної шкіри. Дає змогу звільнити кишені одягу та зберігати всі найважливіші речі, а саме: телефон, гаманець, ключі, блокнот, навушники. Для виконання своєї функції є два основні відсіки й один допоміжна кишеня спереду, що закривається на магнітний замок. Ззаду так само є відсік закривається на блискавці.
Матеріал: Шкіра
Стиль: Модні для відпочинку Повсякденна Міська
Розмір:
Довжина: 19 см
Ширина: 5 см
Висота: 12 см
Колір Коричневий
Перед відправленням весь товар перевіряється на цілісність і працездатність.
Відсилання відбувається на день оформлення замовлення. І буде доставлена від 1-2 робочих днів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Коричневий |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Кількість відділень | 3 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 5 |