









700 ₴
Магнітний мідний браслет на руку

Браслет магнітний-медний на руку
Мідні браслети з магнітами.
Медні браслети, які вважаються регуляторами тиску, сьогодні вже мають багато поклонників. Аплікації міді знижують температуру, знімають біль, зупиняють кровотечу, нормалізують водний та мінеральний обмін, поліпшують сон, полегшують нервову систему, знімають запальні процеси в організмі, лікують гіпертонію, гінекологічні захворювання, зменшують побічний ефект радіації, сприяють ефективному реабілітаційному лікуванню після серцевого приступу. И.т.д
Медні браслети взаємодіють з організмом людини, поліпшують роботу центральної нервової системи, стимулюють водний та мінеральний обмінний процес, підвищують опірність організму до інфекційних захворювань.
Опис
Матеріал - Мідь.
Довжина: 21 см (розмір регулюється, вкорочується)
Ширина: 1,3 см
Магніти - 16 Штука. ( сила 4000 гаусс)
Вага браслета 67 гру.
Перед відправкою весь товар перевіряє цілісність і працездатність.
Надсилання буде виконано в день оформлення замовлення. І буде доставлено від 1-2 робітників днів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper |
| Країна виробник | Гонконг |
| Вид виробу | Браслет |
| Кількість магнітів | 16 шт. |
| Магнітна сила | 4000 Гаусс |
| Матеріал | Мідь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір кільця | 21 |
| Діаметр | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Вага | 61 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Коричневий |