








550 ₴
Магнітний браслет на руку зі сталі
Магнітний браслет зі сталі з Германієм і іонами
Магнітні браслети являють собою унікальне пристосування для нормалізації стану здоров'я. Цей чудовий засіб не має жодних протипоказань, прекрасно впливає на здоров'я, стан організму та настрій.
Магнітний браслет насамперед показаний людям із гіпертонією. Зверніть увагу, що за частих стрибків тиску рекомендується носити браслет на правій руці. Також браслет із магнітом підходить для профілактики та допоміжного терапія будь-яких недуг серцево-судинної системи
1. Поліпшується циркуляція крові в організмі.
2. Регулюється і стабілізується артеріальний тиск.
3. Зменшуються болі.
4. Поліпшується якість сну.
5. Підвищується імунітет, працездатність і покращується загальний стан організму.
Матеріал: сталь
Довжина: 21,5 см (розмір регулюється, укорочується)
Ширина: 1,2 см
Магнітне поле: 2000 Гаусс
Вага браслета 36 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooper |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Браслет |
| Кількість магнітів | 4 шт. |
| Магнітна сила | 2000 Гаусс |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір кільця | 21 |
| Діаметр | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Вага | 36 г |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Чорний |