







350 ₴
Показать оптовые цены
Гірлянда Роса випромінює Різнокольоровий, світло, створює романтичну та затишну атмосферу. Прозорий дріт і 200 світлодіодів у формі крапельок, світить, як безліч вогників. Вона має 8 режимів роботи та легко перемикається пультом.
Гірлянда-завіса — це стильний декор, що створює неймовірний затишок і теплу атмосферу в домі.
Гірлянди мають яскраве світіння й споживають мало електроенергії.
Характеристика
Перед отправкой весь товар проверяется на целостность и работоспособность.
Отправка осуществляется в день оформление заказа. И будет доставлена от 1-2 рабочих дней.
После отправки клиент получает SMS с номером накладной.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Светодиодная гирлянда |
| Режим работы | Динамический |
| Цвет свечения | Мультиколор |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Напряжение | 220 В |
| Количество светодиодов | 200 шт |
| Форма лампочки | Капля |
| Длина шнура питания | 2 м |
| Упаковка | Пакет |
| Состояние | Новое |
| Тип гирлянды | Штора комнатная |
| Управление | Пульт ДУ |
| Размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет шнура питания | Прозрачный |